Księga gości

Imię: Stolik nr 5
Data: 27-11-2023
Wiadomość: Dzień dobry :) Byliśmy z żoną w miniony weekend uczestnikami Andrzejek Stomatologicznych w Wiśle, w hotelu Stok. Chcielibyśmy tą drogą bardzo podziękować Państwu, że dzięki Wam drugi rok z rzędu mogliśmy wspaniale wybawić się na parkiecie. Zachwyciliście nas Państwo już w zeszłym roku, a w tym tylko potwierdziliście wasz kunszt, profesjonalizm i autentyczność na scenie. Wspaniali wokaliści, tacyż instrumentaliści. Do tego radość bijąca od całego zespołu, widać, ze to nie tylko praca, ale również (a może przede wszystkim) pasja. życzymy Państwu wielu sukcesów i pozdrawiamy serdecznie. To od nas, ale mamy jeszcze pozdrowienia od całego stolika nr 5 ;)
Imię: J&S
Data: 09-10-2023
Wiadomość: Kochani! Dziękujemy, że byliście na naszym weselu. Cudowni ludzie, utalentowani, bardzo mili i ciepli ❤️ polecamy być każdemu na imprezie gdzie oni grają! ???? Dziękujemy!
Imię: Paulina i Łukasz
Data: 04-07-2023
Wiadomość: Nie mogliśmy lepiej trafić ... Polecam!!
Pan Zbyszek na saksofonie pieści uszy niczym Mike Tyson przeciwników na ringu.. Wokal naprawdę na najwyższym poziomie ... Mirek chłopie gdzie ty byłeś z tym swoim głosem w mojej żonie (przez chwilę byłem nawet zazdrosny).. Jeszcze raz dziękujemy pięknie za cudowną oprawę muzyczną.. Ps.. Już jedna z par (a dokładnie nasi znajomi ) doskonale wie jaki zespół zagra na ich weselu ! Pozdrawiamy cieplutko !!
Imię: Natalia i Dominik
Data: 26-07-2022
Wiadomość: Z całego serca mogę polecić zespół 3 I PÓŁ! Zaczynając od tego, że na co dzień mieszkamy i pracujemy w Niemczech co zdecydowanie utrudnia kontakt i współpracę podczas organizacji całego przyjęcia w Polsce... Z czystym sumieniem mogę przyznać, że w tej kategorii zespół poradził sobie fantastycznie! Wszystko było dograne, nie było najmniejszego problemu organizacyjnego za co musimy ogromnie podziękować! Opanowanie i profesjonalne podejście Marcina zasługuje na medal. Zresztą na pochwały zasługuje również cała reszta zespołu, która była po prostu fantastyczna! Repertuar idealnie dobrany pod gości weselnych! Dedykacje i wszelkie prośby do zespołu były realizowane bez najmniejszych oporów! Po prostu nie było ani jednej rzeczy do której można by było mieć zastrzeżenia. Z całego serca dziękujemy wam wszystkim i każdemu z osobną, za wspaniałe poprowadzenie imprezy i wspólną zabawę! Ten dzień z pewnością zostanie w naszej pamięci na zawsze a jego sukces możemy w dużej mierze zawdzięczać wam!
Imię: Magda i Mateusz
Data: 05-07-2022
Wiadomość: Dzień dobry, chcieliśmy raz jeszcze bardzo podziękować za Państwa świetną pracę na weselu. Było wspaniale, zarówno goście jak i my jesteśmy zachwyceni :) wiedzieliśmy wcześniej że bardzo nam się podoba to jak Państwo grają, ale rzeczywistość przekroczyła nasze oczekiwania :)
Imię: Grzegorz i Anna
Data: 16-11-2021
Wiadomość: Serdecznie polecamy, pełen profesjonalizm. Muzyka na żywo we wspaniałych aranżacjach z bardzo dobrym wokalem. Przekrój gatunków muzycznych bardzo szeroki, goście w każdym wieku bawili się bardzo dobrze.
Imię: Ewa i Edward
Data: 24-10-2021
Wiadomość: Wiele razy mieliśmy przyjemność bawić się przy muzyce Trzyipół muzyka fantastyczna wstawki Zbynia na saksofonie dodają takiego smaczku że hmmm. Reszta zespołu (wokal i gitara) też wnosi dużo dobrego i potrafi pokazać swoje umiejętności i profesjonalizm. Wielki szacun.
Ostatnio bawiliśmy się na weselu naszej córki i nie była to wiejska zabawa a raczej dobry koncert przy którym można było zatańczyć ulubione hity. Bardzo dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy każdemu kto chce mieć nietuzinkowy zespół który zagra świetną w fajnej aranżacji muzykę.
Imię: Anna i Kamil
Data: 24-09-2021
Wiadomość: Zespół 3 i Pół to prawdziwi Artyści! Nazwa zespołu jest myląca, bo muzyków jest 4, a robią robotę co najmniej za 6.
Aranżacje muzyczne zrobiły ogromne wrażenie na naszych gościach. Mocny wokal pani Magdy i pan Zbyszek przechadzający się po sali z saxem sprawiły, że impreza wypadła naprawdę stylowo (że o pozostałych członkach zespołu nie wspomnę: <3). Dodam jeszcze, że muzycy wykazali się ogromnym wyczuciem i wszystko wypadło świetnie, pomimo tego, że rozjechały nam się niektóre elementy imprezy. Pełen profesjonalizm. Ogromnie Wam dziękujemy i aż żal, że tę muzyczną ucztę mamy za sobą. Będziemy Wam towarzyszyć podczas eventów na Śląsku. Jesteście NAJLEPSI!!!
Imię: Amanda i Adrian
Data: 23-08-2021
Wiadomość: Dużo by było można pisać, oczywiście samych pozytywów. Odrazu wiedzieliśmy na co się piszemy. Bawiliśmy się na innym weselu przy Waszej muzyce i kiedy pojawił się temat naszego wesela byliśmy pewni z kim się trzeba skontaktować. Każdy z was wkłada tyle serca w grę na danym instrumencie czy też śpiew, że poza świetną zabawą mogłabym patrzeć na Was godzinami. Cudownie poprowadzone całe wesele jak i zabawy. Jak będę miała jakąś większą uroczystość to napewno się jeszcze do was zgłoszę ❤️ Dziękujemy Bardzo
Imię: Ania
Data: 19-08-2021
Wiadomość: Zespół 3 i pół był największą niewiadomą na naszym weselu. Wiadomo - pandemia - nie mieliśmy możliwości posłuchać wcześniej na żywo, zostały nam opinie i kilka kawałków na yt. Jak zagrali pierwszy kawałek kamień spadł mi z serca i wiedziałam że będzie dobrze.
Super zaangażowany, profesjonalny zespół. Czyste głosy, piękne wokale, świetne brzmienie. Idealny jak dla nas repertuar - wszystko na najwyższym poziomie. Cały zespół wyglądał też bardzo dobrze.
Goście byli zachwyceni. Nie zliczę ile razy ktoś podchodził i wychwalał nasz zespół pod niebiosa. Na plus saksofon - uwielbiamy oboje z mężem.
Zespół 3ipół dał nam świetną zabawę do rana, będę jeszcze długo wspominać jak dobry był to wybór. Polecam wszystkim muzyków z 3 i pół.
Imię: Łukasz
Data: 17-08-2021
Wiadomość: Kosmos! Każdemu kto szuka zespołu do umilenia zabawy gościom jak i samym sobie zdecydowanie wraz z żoną polecamy zespół 3 i Pół. Profesjonalizm, pełne zaangażowanie, wybieganie z inicjatywą podczas samego wesele jeżeli chodzi prowadzenie imprezy jest na najwyższym poziomie. Oprawa muzyczna idealna, my sami jak i goście byliśmy zachwyceni wykonaniem utworów przez członków zespołu. Nie było żadnego problemu gdy dwóch z naszych gościa chciało zaśpiewać i zagrać dla nas pary młodej swoje aranżacje.
Zdecydowanie polecamy!
Imię: Sylwia
Data: 11-08-2021
Wiadomość: Najlepszy zespół jaki mógł nam się trafić, pełen profesjonalizm, obsługa wesela, zabawy na najwyższym poziomie, nic nie musiałam za wiele ustalać bo orkiestra sama wiedziala co ma robić, wszystkim polecam z czystym sumieniem.
Imię: Oliwia i Jarek
Data: 15-09-2020
Wiadomość: Artyści z zespołu 3 i pół zagrali na naszym weselu kilka dni temu i nie wyobrażamy sobie lepszego wyboru! Zarówno my jak i goście byliśmy urzeczeni muzyką na żywo, doskonalymi aranżacja, głosem wokalistów i doborem repertuaru. Wesele było prowadzone swobodnie i radośnie do samego końca. Dziękujemy ogromnie za nas i polecamy 3i pół z czystym sumieniem!
Imię: Patryk
Data: 10-09-2020
Wiadomość: Wszystko ok!
Począwszy do komunikacji, ustaleń a kończąc na świetnej muzyce i zabawie.

Kapela, wokal, saksofon wielokrotnie chwalone przez gości.
Polecamy!
Imię: Ewelina i Łukasz
Data: 01-09-2020
Wiadomość: Najlepszy zespół weselny! Głosy, zarówno wokalistki, jak i męskiej części rewelacja! Repertuar świetny, zabawy na najwyższym poziomie. Bawiliśmy się najlepiej!
Bardzo dziękujemy :)
Imię: Joanna i Przemysław
Data: 30-09-2019
Wiadomość: Usłyszeliśmy Was w roku 2015 na Weselu naszych przyjaciół i już wtedy wiedzieliśmy jaki zespół zagra u Nas. Fantastyczny skład. Polecam wszystkim, którzy mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwośći.
Imię: Agnieszka i Marcin
Data: 13-09-2019
Wiadomość: Poznaliśmy zespół na innym weselu. Wiedzieliśmy, ze na naszym przyjęciu nie zagra nikt inny jak właśnie 3 i Pół. Mieliśmy to szczęście, że wpisaliśmy się w ich kalendarz. Czysta i przejrzysta umowa. Świetny kontakt.
Natomiast to co zespół zaprezentował na naszym weselu przeszło najśmielsze oczekiwania! Poczynając od świetnego przygotowania technicznego (nie wymagającego absolutnie naszego zaangażowania) po genialny repertuar i jeszcze lepsze jego wykonanie. Cała sala bawiła się do białego rana, a parkiet wiał pustakami tylko w przerwach na jedzenie.
Nawet goście związani z muzyką nie szczędzili komplementów pod adresem zespołu.

Gorąco polecamy Pana Zbyszka wszystkim niezdecydowanym!!
Imię: Dominika i Tomek 27.04.19
Data: 19-05-2019
Wiadomość: Wysoki poziom, doskonały dobór repertuaru. Dzięki Wam nasze wesele to najlepsze na którym byliśmy :) Dziękujemy!!!
Imię: Łukasz i Natalia
Data: 04-10-2018
Wiadomość: Gościliśmy zespół 3 i pół na naszym weselu na początku września 2018 r. Zespół - zgodnie z przewidywaniami - zapewnił nam doskonałą oprawę muzyczną tego wyjątkowego dla nas dnia. Bardzo dobra aranżacja piosenek (szczególnie Pan Zbyszek na saksofonie!) i wokal (szczególnie męski) oraz świetny repertuar (zespół starał się wykonywać piosenki ze swojego repertuaru, które im wcześniej zasugerowaliśmy). Dobrze współpracowało nam się również w trakcie wesela w zakresie prowadzenia konkursów, czy innych "wydarzeń". Zdecydowanie polecamy!
Imię: Paulina & Przemek
Data: 18-07-2018
Wiadomość: Jesteśmy Wami zachwyceni! Dziękujemy, że towarzyszyliście nam przez całe wesele aż do białego rana! Goście bawili się fantastycznie, wszyscy po imprezie wskazywali nam, że byliście najlepszym elementem programu ;) Świetnie dobrany repertuar i wykonanie, a saksofon - wymiatał ;) aż chciałoby się zrobić powtórkę! :)) POLECAMY!
Imię: Alicja & Jakub
Data: 06-06-2018
Wiadomość: Dziękujemy za wspaniałą zabawę podczas naszego wesela. Muzyka znakomita, goście bawili się doskonale. Nic dodać noc ująć! Będziemy Państwa polecać z czystym sumieniem:) pozdrawiamy!
Imię: Marta i Marcin
Data: 05-12-2017
Wiadomość: NIESAMOWICI! Jesteśmy zachwyceni oprawą muzyczną naszego wesela. Polecamy z czystym sumieniem zespół 3 i pół!
Imię: Kasia i Wojtek
Data: 25-07-2017
Wiadomość: Zespół genialny. Fantastyczne wykonania, czasami lepsze od oryginałów. Mega fajne, chodzenie z saksofonem i innymi po sali tanecznej. Goście zachwyceni. Świetny dobór muzyki. Na żywo brzmieli jeszcze lepiej niż na demo. POLECAMY ZDECYDOWANIE, GWARANCJA ŚWIETNEJ ZABAWY
Imię: Natalia i Damian
Data: 21-06-2017
Wiadomość: Serdeczne podziękowania, zespół zapewnił nam fenomenalną zabawę na naszym weselu. Wszyscy goście non stop bawili się na parkiecie i wszyscy mówili, że zespół był rewelacyjny. Z całego serca wszystkim polecamy.
Imię: Natalia i Arek
Data: 24-08-2016
Wiadomość: Z całego serca dziękujemy zespołowi 3 i Pół za wspaniałą zabawę podczas naszego wesela! Pełen profesjonalizm, świetne wokale i wiele instrumentów oprawy muzycznej sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany nie tylko dla nas, ale również naszych gości. 100% POLECAMY!
Imię: Ewelina i Paweł
Data: 10-05-2016
Wiadomość: Po raz pierwszy Zespół 3 i pół usłyszeliśmy u przyjaciół na weselu. Wiedzieliśmy, że na naszym tylko oni mogą zagrać. I tak się stało... 7 maja 2016 zagrali w Nysie, było cudownie nadal nie możemy dojść do siebie .Dziękujemy Wam za wspaniały klimat i niezapomniany dzień. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do kolejnego spotkania :-) GORĄCO POLECAMY!
Imię: Zespół 3 i pół
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Poniżej zamieściliśmy archiwalne wpisy z naszej poprzedniej strony www stąd wszystkie z tą samą datą. Życzymy miłej lektury :)
Imię: Jarek i Ewelina
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Chyba już wszystkie superlatywy zostały wypisane, więc dodam tylko, że 3iPół dał radę przyjechać na podkarpacie, do Przemyśla, świetnie grali do 6 rano i na dodatek mieli jeszcze moc (w przerwie pakowania sprzętu) bawić się z nami do 7 (panowie z megafonem wiedzą o co chodzi ;-) Pozdrawiamy serdecznie i polecamy wszystkim!
Imię: Asia i Paweł
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Zespół 3 i pół był najlepszym co mogło nas spotkać! :) 3 lata temu usłyszeliśmy Was pierwszy raz na weselu siostry i już wtedy wiedzieliśmy, że nie może być inaczej. To chyba kompletnie awykonalne żeby przy Waszej muzyce nie bawić się najlepiej na świecie! Po prostu Was uwielbiamy i z całego serca dziękujemy Wam, że tak uświetniliście nasze wesele. Cudowne wokale, cudowne granie... balsam dla uszu, radość w sercu! Będziemy Was polecać zawsze i wszędzie! I już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania :) Pozdrawiamy Was bardzo serdzecznie i jeszcze raz dziękujemy w naszym imieniu i w imieniu naszych gości, którzy też nie mogli się Was nachwalić! :)
Imię: Tomek i Maja
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Zespół 3 i pół został nam polecony przez fotografa, po przesłuchaniu próbek i rozmowie z Panem Zbyszkiem zdecydowaliśmy się, że to 3 i pół zagra na Naszym weselu. Był to w krótkich słowach strzał w dziesiątkę :)
Zarówno goście jak i my jesteśmy super zadowoleni. Niejedna para wspomniała po zabawie, że nigdy tyle nie tańczyła na weselu co u nas, a wokal zarówno męski jak i damski po prostu genialny (przy czym partie instrumentalne niczym nie ustępują wokalowi!). Dodatkowo, zapewnienie, że zespół gra do ostatniego gościa działa kojąco na nerwy Młodej Pary, i tak też było zabawa trwała do 5 rano. Po raz pierwszy spotkaliśmy się, żeby instrumenty tak miło potrafiły wyjść do ludzi - ukłony w stronę Pana z saksofonem!
Warto dodać, że Członkowie zespołu bardzo kulturalni i taktowni, jedyne co przychodzi mi na myśl to "dziękuję" za uświetnienie naszego wesela i współpracę.
Jeśli chodzi o gust nasz i naszych gości, wybór utworów trafiony w 100%.
Pozdrawiamy serdecznie, Tomek i Maja (27 czerwiec, 2015)
Imię: Aga i Tomek
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Zacznijmy może od tego, że zespół to naszym zdaniem klucz udanej zabawy weselnej, dlatego też z dużą starannością szukaliśmy zespołu, który by nam odpowiadał. Zespół poleciła nam jedna z mam, nauczycielka, słysząc ich podczas studniówki. Znając jednak powiedzenie, że są gusta i guściki, postanowiliśmy ich posłuchać na żywo podczas jednego z występów w Krakowie i ostatecznie zdecydowaliśmy się na współpracę. Bez wątpienia, to była nasza najlepsza decyzja weselna! Nagrania zespołu na stronie są w porządku, lecz nie oddają w pełni wszystkiego - na żywo zespół prezentował się znacznie lepiej, a na naszym weselu po prostu przeszli nasze oczekiwania. Przed weselem przesłaliśmy listę preferowanych utworów i zespół świetnie wpisał się w gusta nasze oraz naszych gości. Zespół grał świetne kawałki do tańca, goście nie schodzili z parkietu aż do samego rana, a głosem wokalistki zachwycają się podczas każdych odwiedzić czy weselnych wspomnień. Dodatkowo zespół potrafił dostosować się do publiczności i grać kawałki na życzenie gości - Metallica czy Elvis nie stanowili dla nich większego wyzwania, a goście byli wniebowzięci. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za niesamowitą oprawę muzyczną i atmosferę, ale co także należy podkreślić, dziękujemy za bardzo profesjonalne podejście do zlecenia. Widać bardzo dużą kulturę osobistą członków zespołu, komunikatywność, nastawienie na klienta oraz zwykłą ludzką życzliwość. Zespół "3 i pół" polecamy na bieżąco wszystkim naszym znajomym (Ci co byli na weselu sami o nich dopytują), ale polecamy także szczególnie osobom jeszcze niezdecydowanym - będziecie zachwyceni!
Imię: Madzia i Krzysiek
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Zbyszku , Marcinie , Łukaszu i Estero - ponad 400 kilometrów jechaliście ażeby zapewnić Nam i Naszym gościom REWELACYJNA oprawę muzyczna naszego wesela. Tak profesjonalnego zespołu , nie spotkaliśmy podczas niejednych imprez weselnych "chapeau bas"... .
n.b - Polecamy wszystkim , którzi pragna mieć co wspominać po swoim weselu - NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ ANI CHWILI,TYLKO ANGAŻUJCIE "3 I PÓŁ" - i pózniej napiszecie jak My tutaj .
15 sierpnia 2014 " ERATO" Sokołów Podlaski .
"życie to sa tylko chwile...... " Wy WSPANIALE JE NAM ZAPEWNILIŚCIE....

Pozdrawiamy Was i za rok 1 rocznica ,zatem znów na Mazowsze Zapraszamy ażeby te chwile powróciły jak sprzed kilku dni....
Imię: Ewa i Piotr
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Dziękujemy za wspaniałą zabawę 17 maja! Goście byli zachwyceni, niektórzy praktycznie nie schodzili z parkietu, i nawet osoba, która na wesele przyjechała o kulach, będąc 2 tygodnie po operacji biodra, tańczyła:) Najwięksi weselni sceptycy mówili nam, że było to najlepsze wesele na jakim byli i głowna zasługa należy się Wam! Dziękujemy i będziemy polecać wszystkim!
Imię: Magda i Tomek
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Chcemy bardzo podziękować za świetną zabawę podczas Naszego wesela w maju 2014r. Nasi goście byli bardzo zachwyceni propozycjami piosenek jakie mogli dzięki Wam wysłuchać. Każdy z nich chwalił Wasze umiejętności zarówno indywidualne jak i w grupie! Było Nam niezmiernie miło kiedy co chwile ktoś Nas zaczepiał pytając „skąd Was wyszukaliśmy?”. Nie było chwili, aby parkiet pozostał pusty, a i My mimo zmęczenie nie potrafiliśmy wysiedzieć ani chwili, gdy leciała tak wspaniała muzyka. Myślę, że spotkamy się jeszcze na niejednym weselu! Pozdrawiamy! :)
Imię: Monika i Sebastian
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę podczas wesela 31 sierpnia 2013. Wszyscy goście byli zachwyceni przepiekną barwą głosu wokalistki i pozmiomem wykonania utworów :) Usłyszeliśmy bardzo dużo komplementów od gości kierowanych pod adresem zespołu :) Szczerze polecemy każdemu kto jeszcze się waha :)
Imię: Agnieszka i Marcin
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Co charakteryzuje zespół 3 i Pół? Profesjonalizm, wielka klasa i mistrzostwo wykonania nawet najtrudniejszych utworów muzycznych. Zarówno my jak i goście, bez względu na pokolenie bawiliśmy się fantastycznie. Zespół zebrał niemal tyle komplementów, co Młoda Para :) Polecamy z całego serca!
Imię: Marzena i Adam
Data: 30-11-2015
Wiadomość: dziękujemy za świetną oprawę myzyczną naszego wesela w restauracji "Mirabelle" w Tychach w sierpniu 2013. To był dla nas naprawdę wyjatkowy dzień. Byliśmy pelni obaw czy wszystko się uda i udało się:) Przez całe bloki muzyczne mieliśmy pełen parkiet. Goście bawili się doskonale, my też:) Repertuar idealnie dobrany i pięknie wykonany. Dzięujemy i z czystym sumieniem POLECAMY:D
Imię: Patrycja i Radek
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Z całego serca chcielibyśmy podziękować Zespołowi za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu w Dworku pod Jemiołą 10.08.2013. Byliście wspaniali !!! Wszyscy nasi goście byli pod ogromnym wrażeniem Państwa talentu przez co bawili się świetnie do białego rana...

Pełen profesjonalizm, wspaniała aranżacja, bogaty repertuar , anielski głos wokalistki to tylko nieliczne skarby tego zespołu.

Dziękujemy bardzo za to, że byliście razem z nami :)

Wszystkim przyszłym Młodym Parom gorąco POLECAMY :)
Imię: Aga&Micha;ł
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Bawiliśmy się razem z Wami na naszym weselu w lipcu, w Jaworznie. Jesteśmy zachwyceni muzyką, wykonem i atmosferą. Dzięki Wam nasze weselu udało się na 100% Polecamy wszystkim i każdemu z osoba, świetna zabawa, cudowny saksofon. Nie wspominając o wykonaniu One and Only podczas pierwszego tańca! Majstersztyk! Namiary na Was już wzięło parę osób więc jest szansa, że jeszcze kiedyś się spotkamy i pobawimy razem na jakimś weselu :) Pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY! Polecamy
Imię: Basia i Jarek
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Pozwolimy sobie na recenzje :). Mielismy wesele w Domu Dzialkowca w Pszczynie 6 licpca 2013. Bardzo dobrze grana muzyka, co wazne na zywo - co slychac bo bylo pare pomylek, ktore wywolywaly usmiech :) - bardzo dobre prowadzenie imprezy i przewidywanie do czego ludzie chca sie bawic i jak sie bawic. Bylem pelen podziwu dla kapeli i gosci, gdy czasami sety muzyczne skladaly sie kilkunastu utworow, zapewniajac przy tym ponad godzinna zabawe i po nich nadal nikt nie chcial schodzic z parkietu!!!

Co mnie zaskoczylo, postawilem flaszke na stoliku zespolu i nie zostala ona nawet tknieta, takze jesli ktos sie boi, ze zespol pije, to sam na swoim przykladzie zobaczylem, ze na imprezie profesjonalizm im na to nie pozwala.

Nie mamy tak naprawde nic wiecej do dodania. Nawet nam sie nie snilo ze impreza bedzie tak dobra, a to w duzej mierze zasluga zespolu 3 i pol.

Z czystym sumieniem polecamy kazdemu!

My ze swojej strony ogromnie dziekujemy, ze zagraliscie u nas na weselu, ze mielismy szanse Was poznac, bawic sie przy Waszej arazacji i pogadac.

Pozdrawiamy!
Imię: Agnieszka i Mariusz Rubik
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Wspaniali Ludzie, fantastyczna atmosfera, niebiański głos prześlicznej Wokalistki i równie cudowny głos Pana Łukasza... Finezyjny dźwięk saksofonu i klawiszy dopełniony gitarowym brzmieniem... - tak w skrocie możemy opisać to co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy w dniu naszego ślubu:))) Pełen profesjonalizm, ogromne zaufanie i sala tętniąca niesamowitym życiem od początku aż po sam koniec naszej wspaniałej zabawy! Dziękujemy Wam bardzo za to, że byliście razem z nami, dziękujemy, że sprawiliście, że ten dzień był dla Nas jak i dla wszystkich naszych gości niezapomniany, bajeczny i odlotowy!:) Pewnie jeszcze nie raz zaprosimy Was do współpracy, może już nie na ślub ale na wszystkie inne przyjęcia:)

Pozdrawiamy i łączymy ogromne wyrazy szacunku!!!:)
Imię: Bogumila
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Jestem zachwycona Waszym Zespolem, graliscie w Koronie Karkonoszy teraz w listopadzie 2012 i tylko dzieki Wam mozna powiedziec ze wesele bylo wspaniale.

Absolutnie wszyscy byli oczarowani wasza muzyka.

Dziekuje serdecznie!!!, oczywiscie polecam wszystkim znajomym.
Imię: Natalia i Jacek
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Dziękujemy wam bardzo za cudowną muzykę podczas wesela. Było naprawdę fantastycznie, także dzięki Wam. Oczywiście polecamy zespół naszym znajomym.Szczególnie dziękujemy za pierwszą piosenkę "One and only" Adele, której wykonanie przeszło ansze oczekiwania.Pozdrawiamy serdecznie!
Imię: Ania i Wacek
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Dziękujemy zespołowi za rewelacyjną zabawę weselną! 28 lipca zapamiętamy na długo, nie tylko dlatego że był to dla nas ważny dzień, ale także dzięki zespołowi 3ipół - fantastycznemu wokalowi i doskonałemu brzmieniu muzycznemu. Był ogień ;) Dziękujemy i życzmy powodzenia!
Imię: Ewa i Marcin
Data: 30-11-2015
Wiadomość: serdecznie caly zespol 3 i pol z ktorym bawilismy sie do samego rana na naszym weselu w Szczyrku. Wszyscy goscie byli zachwyceni Panstwa zespolem, grana muzyka, spiewanymi i interpretowanymi piosenkami a w szczegolnosci wspanialymi glosami Panstwa i Pani Ani!! Sa Panstwo rewelacyjni i mamy nadzieje, ze jeszcze kedys bedziemy mieli okazje posluchac Waszego repertuaru na zywo!! Na pewno ten weselny wieczor dla nas tak wazny bedziemy wspominac jeszcze dlugo dlugo i do konca zycia. Raz jeszcze dziekujemy za wszystko i zyczymy wszystkiego najlepszego na dalszej drodze kariery!!!
Imię: Kamila i Bartek
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Serdecznie dziękujemy całemu Zespołowi za zagranie na naszym weselu 7 lipca 2012 roku. Wasz Zespół zagrał znakomicie, wspaniale bawili się starsi i młodsi goście. Gdy oglądamy zdjęcia z zabawy, to na większości z nich widać puste stoliki, natomiast parkiet jest pełny. Wiele osób mówi nam, że jeszcze tak świetnie grającego zespołu nie słyszeli! No i niespodzianka na oczepiny... polecamy serdecznie!:)
Imię: Klaudia i Karol
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Witamy, w pierwszej kolejności chcieliśmy podziękować całemu Zespołowi;) To byłdzień, który zapamiętamy do końca życia. Co to za wesele bez dobrej muzyki. Dzięki Wam wszyscy goście beż żadnego wyjątku bawili się świetnie - jednocześnie będąc pod wielkim wrażeniem Waszych umiejętności. Znakomity dobór repertuaru, znakomite wykonania i znakomity wokal - Trzy i Pół to prawdziwie bombowa mieszanka! :) Na długo zapadnie nam "w uszach". Uśmiech i życzliwość jaką Państwo darzyli wszystkich gości weselnych również jest państwa wielkim atutem;)
Imię: -
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Dziękujemy za poprowadzenie uroczystości weselnej 14.04.2012 r.

My i nasi goście jesteśmy pod dużym wrażeniem - wspaniały wokal, doskonała oprawa muzyczna...cały parkiet tańczących gości mówił sam za siebie, że było SUPER !!! Jeszcze raz dziękujemy całemu Zespołowi 3 i PÓŁ ... Będziemy Was polecać :)
Imię: Olga i Tomasz
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Zespołowi 3 i Pół za występ na naszym przyjęciu w Hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej - nasi goście byli zachwyceni Waszą profesjonalną grą, doborem i aranżacjami utworów i oczywiście świetnymi wokalami:) Przed weselem dochodziły do nas głosy, że dla pary młodej przyjęcie to zazwyczaj impreza, na której nowożeńcy nie bawią się za bardzo (stres, obowiązki, etc). My jednak - dzięki wspaniałej muzyce, bawiliśmy sie fantastycznie od pierwszego do ostatniego tańca!
Imię: Aga i Maciek
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Serdecznie dziekujemy za wspaniałą oprawe muzyczną na naszym weselu:). Potraficie połączyć świetną zabawę z wysokim poziomem muzyczny, zachwytom nie bylo końca:) Serdecznie pozdrawiamy cały zespoł i polecamy wszystkim, którzy pragną mieć niezapomniane wesele:)
Imię: Ania i Mirek
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Dzięki zespołowi 3ipół nasze wesele było naprawdę bardzo udaną zabawą!

Goście weselni (i my również) świetnie bawiliśmy się przy repertuarze zespołu.

Niekończące się pytania gości w stylu : "jak ich znaleźliście" i "skąd oni są" towarzyszyły nam przez cały czas trwania imprezy (i towarzyszą do dnia dzisiejszego!!!).

Niesamowity wokal (damski jak i męski), oprawa muzyczna oraz liczne efekty towarzyszące całej zabawie sprawiły że wszyscy byli zachwyceni i napewno na długo zapamiętają nasze wesele ;-)

Dziękujemy z całego serca zespołowi za pełny profesjonalizm i niesamowitą atmosferę podczas całego wesela a przyszłym młodym parom szukającym zespołu na swoje własne przyjęcie szczerze i z czystym sumieniem polecamy 3ipół.
Imię: Aga i Łukasz
Data: 30-11-2015
Wiadomość: Dziękujemy za rewelacyjną dawkę muzyki podczas naszego wesela z 05.06.2010r. Było fantastycznie! Polecamy was wszystkim naszym znajomym, a Ci którzy byli na weselu sami proszą o kontakt do was!pozdrawiamy - Aga i Łukasz

Dodaj wpis

Polityka prywatności:

Drogi Użytkowniku,
W związku z obowiązującymi od 25 maja 2018 przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (tzw. RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku), jesteśmy zobowiązani zadośćuczynić jego wymogom, między innymi poprzez nałożony na nas obowiązek informacyjny. Chcemy również zapewnić, że zależy nam na zachowaniu należytej prywatności Twoich danych osobowych, jak również realizacji praw nadanych mocą wyżej wymienionego Rozporządzenia.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami przedstawionym poniżej.

Administratorem Twoich danych osobowych jest:
LEJAWKA ZBIGNIEW AGENCJA MUZYCZNA, ul. Graniczna 5, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, NIP 6381278875, REGON 273753995 – właściciel strony internetowej www.trzyipol.pl

Kontakt z Administratorem danych osobowych możliwy jest:
Drogą e-mailową na adres: trzyipol@op.pl

Dane jakie przetwarzamy oraz podstawa prawna ich przetwarzania:
Przetwarzamy jedynie dane, które podajesz w formularzu kontaktowym, czyli:
 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
Jak również dane, które podajesz, aby wyrazić opinię na naszej stronie:
 • Imię

Podstawą prawną przetwarzania jest:
 • Uzasadniony interes prawny Administratora, który polega na sprzedaży swoich usług w ramach prowadzonych przez siebie działalności gospodarczych (art. 6 ust. 1 lit.f RODO)
 • Wyrażona przez Ciebie zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)

Twoje dane powierzane będą jedynie w związku z obsługą informatyczną oraz obsługą serwerów naszej strony. Gwarantujemy przy tym, że podmioty te są upoważnione oraz zobowiązane do zachowania poufności.

Ze względu na korzystanie z Google Analytics w celu analizy działania strony oraz projektowaniu rozwiązań, Twoje IP może zostać ujawnione Google LLC.

Okres przechowywania Twoich danych osobowych:
Dane, które pozyskamy w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego będziemy przechowywać do momentu realizacji usługi, jeżeli się na nią zdecydujecie, w innym przypadku zostaną usunięte natychmiastowo.
Opinie będą widnieć na naszej stronie przez okres 120 miesięcy

Prawa, które Ci przysługują:

 • Prawo dostępu do swoich danych
 • Prawo do sprostowania swoich danych osobowych
 • Prawo do usunięcia danych osobowych
 • Prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych
 • Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania
 • Prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych
 • Prawo do otrzymania kopii swoich danych osobowych
 • Prawo do przenoszenia danych
 • Prawo sprzeciwu w szczególnej sytuacji (art. 21 ust. 1 RODO)
 • Prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego (art. 21 ust. 2,3 RODO)
 • Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (art. 77 ust. 1 RODO)
 • Prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych ( w przypadku art. 6 ust. 1 lit. a – cofnięcie zgody w dowolnym momencie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem)

W przypadku danych osobowych przetwarzanych na podstawie zgody: Cofnięcie zgody możliwe jest w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wszelkie podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku odmowy ich podania, nie będzie możliwe skorzystanie z formularza kontaktowego, jak również z oferowanych przez nas usług.

Dziękujemy za zapoznanie się z informacjami.
W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań, zapraszamy do kontaktu.